Adwords Danışmanlığı

E-TİCARET PAKETLERİ

E-TİCARET Artık her şey dijital hale gelir de ticaret gelmez mi? Her ne kadar ülkemizde henüz yeni gelişse de artık e – ticaret tüm dünyada temel kriter haline geldi. Firmalar sanal ortamda sanal marketler kurarak ticaret hacimlerini arttırmaya çalışıyorlar. Hatta bununla da yetinmeyip farklı pazar yerleri kullanarak daha da çok kazanç elde edebiliyorlar. Ancak bu sistemi iyi bir şekilde kurmalı ve optimize etmelisiniz.

E – Ticaret Nedir?

E – Ticaret Alışveriş Sitesi Avantajları Neler?

E – ticaret yani elektronik ticaret, en basit anlamıyla sanal dünyadaki mağazanız olarak açıklanabilir. Bu sistemde satışa sunduğunuz ürün veya hizmetler için sadece gerçek mağaza ya da iş yeri olması gerekmiyor. Hatta gerçek bir mağazanız olmasa bile sadece sanal ortamlarda kendi mağazanızı açabilirsiniz. Bu şekilde farklı sitelerde ve kendi sitenizde ürünlerinizi satabilir ve geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı Süreç

Sıkça Sorulan Sorular
Adwords Danışmanlığı

E – ticaret

E – ticaret siteleri kurmak size farklı avantajları sunacaktır. Bunlardan en basiti ise kira giderleri olacaktır. Özellikle büyük şehirde iş yapıyorsanız işletmeniz için kira ödemek size büyük bir gider oluyordur. Kaldı ki bunun yanında elektrik ve su gibi faturalar da ayrı bir gider oluşturacaktır. Oysa bir elektronik ticaret sitesinde bu gibi giderleriniz olmayacaktır. Bunun yerine sadece internet siteniz için ödeyeceğiniz cüzi giderleriniz ve pazar yeri gibi çalışan sitelere ödeyeceğiniz miktarlar olacaktır. Üstelik müşteri kitlesi olarak bakarsanız sanal ortam sayesinde daha fazla kişiye olacaksınız. Hazır E – Ticaret Paketleri Kurulumu Bu kolaylığı ve geniş imkânı gören büyük yazılım firmaları hazır e – ticaret paketleri hazırlayıp satışa sunuyor. Bu paketler sayesinde siz istediğiniz gibi bir sanal mağaza oluşturabiliyorsunuz. Bu paketlerin artısı size zamandan çok büyük oranda tasarruf sağlıyor olmasıdır. Ancak bu paketler çok işlevsel ve çok yönlü oldukları için doğru bir şekilde optimize edilmelidir. Dijital Tik olarak sizlere bu gibi bir e – ticaret paketi kurulumu sağlıyoruz. Kurduğumuz ticaret sitenizin gerekli optimizasyonlarını sizler için biz sağlıyoruz. Böylece ticaret sitelerindeki Seo rekabette sizi daha da ileriye taşıyoruz. Üstelik yapacağımız tüm kurulumlar ve verdiğimiz danışmalık ile sizleri daha da ileriye taşıyoruz.