Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Seo danışmanlığı ile müşterilerinize "SEO DANIŞMANLIĞI" hizmeti müşterilerinize kolayca ulaşmaktır. Seo kurumsal firmalar için önemli dönüşüm yatırım getirisi sağlamaktadır ayrıca büyük bir pazardır. Seo Danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız Dijitaltık Seo danışmanlığı ile çözüm ortağınızdır .

Aylık Seo Danışmalığı

Aylık Seo danışmanlık ile müşterilerinize aylık seo danışmanlık tarafından seo raporlar sunulmaktadır. aylık seo danışmanlığı verilen anahtar kelimeler ilk periot'da 4 kelime üzerinden ilelenir sonrasında aylık seo danışmanlık raporları sonucunda 2.Periot'da yeni anahtar kelimeler eklenir.


Sonuç Bazlı Seo Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı (Search Engine Optimization / Arama Ağı Optimizasyonu) dijital dünyanın en temel ve bir o kadar da kritik konusudur. Öyle ki milyonlarca web sitesi içinden sizin sitenizin ön plana çıkması üstelik bunun için de para ödememeniz tam da SEO denilen şey sayesinde olur. Bu sayede rakiplerinizden öne çıkar ve daha fazla kitleye erişebilirsiniz. Bu sayede markanız daha fazla bilinirliğe sahip olur ve kazancınız da artar.


Sem ve Seo Danışmalığı Farkı SEM yani (Search Engine Marketing) bir reklam stratejisidir. Yani diyelim ki tatil için tur satıyorsunuz. "Antalya Otelleri" diye aratıldığında sizin reklamlarınızın üst sırada çıkması için çeşitli ayarlamalar yapmalısınız. Üstüne bir de para ödemelisiniz. Üstelik bu parayı her tıklama başına ödersiniz. Ancak SEO (Arama Ağı Optimizasyonu) reklamdan bağımsız olarak ilk sayfada sitenizin görünmesidir. İşte bunu sağlayan da Seo Uzmanı hizmetidir.

SEO ve SEM Farkı Nedir?


Temel olarak SEM ücretli bir tekniktir. Yani firmanızın alacağı her bir tıklama için ödeyeceği bir miktar para gereklidir. Ancak Seo için böyle bir şey söz konusu değil. Seo ücretsiz site trafiği çeker. Ancak SEM çalışması daha hızlı hatta anlık olarak görülebilirken SEO için uzun süreler gerekebilir. Bu süre birkaç ayı bile bulabilir. Ancak iyi bir Seo Danışmanlığı veren bir ajans ile çalışırsınız bu süre hem daha kısa olur hem de daha garantili sonuçlar elde edersiniz.

White Hat SEO Nedir?

SEO Danışmanlığı Nedir?

Seo Nedir?

Seo Nedir? sorusunun cevabı Ne yazık ki bu işlerde de hile ve aldatma olabiliyor. Seo Danışmalığı veren bazı ajanslar sitenize çok trafik çekiyormuş gibi size bilgi verebiliyorlar. Hatta bunun için bot (sahte kullanıcılarla ya da programlarla) kullanabiliyorlar. Bu durum ise Google nezdinde kesinlikle sitenizin bir daha Google sonuçlarında çıkmaması ile sonuçlanabilecek büyük bir risk içeriyor. Bu yüzden çalışacağınız firmanın hile programları gibi bir yola başvurmadan tamamen Google gibi arama motorları şartlarına uygun Seo çalışması yapması gerekiyor.seo fiyatları Dijital Tik olarak biz de tamamen White Hat Seo kurallarına uygun olarak çalışıyoruz. Böylece sizi ve markanızı riske atmadan aradığınız kaliteli ve hızlı çözümleri size sunuyoruz.önemli olan işi seo uzmanına yaptırmış olmanız Yazılım ve web tasarım ile seo çalışmasını aynı kişiler yapabilir diye düşünebilirsiniz. Ancak bu işlerin arasında ciddi farklar bulunmaktadır. Dijital pazarlama ve seo sürecini başından sonuna kadar izleyebilirsiniz.. Hazır seo paketi gibi problemli teknikler ile uğraşmazsınız. Uzun vadeli ve istiktarlıdır. kurumsal seo Anlaşmaları kelime bazlı olabileceği gibi ziyaretçi trafiği artırılması da yapılır İleri seviye ve seo teknikleri ile çalışmış olursunuz Aylık veya 3 veya 6 veya yıllık seo çalışması şeklinde hizmetler alabilirsiniz.