Adwords Danışmanlığı

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Dijital dünya artık sadece web siteleri olarak kalmadı, mobil uygulama olarak da bu dünya genişliyor. Hatta çoğu firma artık sadece bir web sitesi ile yetinmeyip bir de mobil uygulama yaptırma ihtiyacı hissediyor. Bu şekilde üyelerine, müşterilerine ya da potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşabiliyorlar ve daha etkili bir iletişim kurabiliyorlar. Peki bu fırsatı siz neden kullanmıyorsunuz?

Neden Mobil Uygulama Yaptırma?

Mobil Uygulama Avantajları Neler?

İşte bu geniş kitlelere ulaşabilmek için basit bir yöntemdir mobil uygulama. Bu uygulamaların temel farkı ise basitçe şöyle sıralanabilir. Masaüstünde kullanılan işletim sistemi ile mobil cihazlardaki işletim sistemi farklıdır. Bu fark kullanılacak uygulamanın yazılım ve diğer özelliklerini de etkiler. Bu yüzden bir web sitesi tasarlar gibi değil de başka bir kodlama dili ile farklı bir program yazılır. Bu yazılımların çalışacağı cihazlar Android ya da İOS gibi farklı işletim sistemlerine göre yazılır.

Adwords Danışmanlığı

Mobil Uygulama Aşamaları

Mobil Uygulama Geliştirme Aşamaları
Adwords Danışmanlığı

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirmek sanıldığının aksine biraz karmaşık bir işlemdir. Sonuçta diz üstü ya da masa üstü bilgisayar kadar geniş bir alan sahip olmayacak. Kaldı ki bu dar alanda kullanıcıya yönelik menü ve bilgi dizini sağlanmalı. Bu da istediğiniz içeriğe göre farklı zorluklar çıkarabilir. Üstelik uygulamanın hızlı olması gerekiyor. İnsanlar özellikle günümüzde yavaşlığı sevmiyor. Bunun yanında göz yormayan bir temaya sahip olmalılar. Böylece kullanıcılar sıkılmadan bu uygulamayı kullanabilmeli. Ayrıca uygulamanızın sosyal medya bağlantıları da olmalı. Bu sayede insanlar sosyal medyayı kullanırken de sizinle iletişime geçebilmeliler. İşte bu ve daha fazlası için Dijital Tik olarak sizlere destek sağlıyoruz. İlk olarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Sonrasında sektör analizi yapıyor ve rakiplerinizi inceliyoruz. Böylece sizi öne çıkaracak farkları belirleyip işinizi daha da güçlendiriyoruz.