Kurumsal

Bilişim sektöründe 2007’den beri hizmet veren Dijital Tık her geçen gün profesyonel ekip ve kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Temel prensibi müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.Sürekli değişen ve gelişen pazarda Dijital Tık, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır.İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti minimum, karşılaşacağı zaman dilimini de en aza çekmeye özen göstermektedir.

Dijital Tık profesyonel ekip ve kadrosunu her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca çalışanları sistematik olarak mesleki ve, kişisel anlamada eğitimlere tabi tutmaktadır.

Vizyonumuz

Bilişim teknolijilerin de yılların verdiği bilgi birikimini profesyonel hizmet anlayışıyla harmanlayarak, kurum ve kuruluşlara en iyi çözümü sunmak. Sürekli değişen ve gelişen sektör oyuncularına en iyiyi ve kaliteyi sunmak için rakipleri arasında bilinirliğini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz

Yenilikçi ve müşteri odaklı anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışı sektörlerdeki ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunarak, teknoloji ve iletişimi en etkin kullanıp, müşterimize kurumsal kimlik kazandırmak.
STANDARTLARIMIZ MÜŞTERİ ODAKLI

Müşterimizin sektörünü iyi analiz ederek ona en uygun gelebilecek çözümü üretmeye çalışırız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü çabayı gösteririz.


FİYAT POLİTİKAMIZ

Sektörlerin farklı ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz standart ve şeffaf fiyat politikamızla her müşterimize aynı fiyat yaklaşımını sergileriz.


SEKTÖRE BAKIŞ

Hedef sektörünüzde bulunan kitleleri etkileyebilecek ve belirlediğimiz amaç ve plan doğrultusunda hareket etmek.


ESTETİK

Tasarımlarımızı estetik bir bakış açısıyla harmanlayarak hedef kitleyle bütünleştirmek.


DİSİPLİN, SORUMLULUK İŞ ANLAYIŞI

Her müşterimize aynı disiplin ve iş anlayışı ile yaklaşarak onlara daha yakın, düşüncelere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip yaklaşım sergilemek.


YARATICILIK

Her müşterimizin sektörde farklılık yaratması için teknolojiyi, tasarımı en iyi kullanarak hizmet vermek.


SÜRECİN HER SAFHASINDA

Hizmet verdiğimiz müşterimize sürekli bir birliktelik ve gelişimiyle yola devam etmek.


STRATEJİ

Yürüttüğümüz projeleri mükemmele ulaştırmak. Orta ve uzun vadede iyi başarılara imza atmak.