Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı

Adwords danışmanlığı ile amacınız işletmenizin daha fazla ulaşılır olmasını sağlamaksa doğru yere geldiniz. Adwords, daha fazla kişinin doğrudan reklamınızı tıklayarak sizi ulaşmasını sağlamaya odaklanmanıza olanak tanır.

Adwords Danışmanlığı Süreci

Neden Adwords Danışmanlığı

Bir milyondan fazla işletme Google AdWords' ile potansiyel müşterilerine ulaşıyor. İşte nedenleri:
İşletmenizin bulunmasını sağlamak,
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek,
İnternet satışlarını artırmak,
Mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek
Ülkemizdeki internet kullanıcıların %80'i bir ürün veya hizmeti satın almadan önce google da araştırma yapıyor.
Profesyonel danışmanlık hizmetiyle gereksiz bütçe tüketiminden kurtularak reklam yatırımınız ile maximum gelir kazanabilirsiniz.

Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı Süreç

Sıkça Sorulan Sorular
Adwords Danışmanlığı

Neden Adwords Danışmanlığı

Adwords ise alanında uzman çalışanlarımız, size en doğru müşteri kitlesinin en doğru zamanda ulaşmasını sağlamaktadır. Çünkü adwords danışmanlığı hizmeti ile hedef odaklı çalışma gerçekleştiriyor olursunuz.
Adwords Danışmanlığı en kısa haliyle reklamlarınızı Google arama motorunda yayımlamak anlamına gelir. Ancak bu iş her ne kadar basit gibi görülse de aslında oldukça karmaşık ve dikkat isteyen bir iştir. Eğer doğru kullanılırsa Adwords reklamlarıyla çok isabetli bir reklam kampanyası yapmış olursunuz ve kazancınız klasik reklamlara göre çok daha hızlı artar. Neden Adwords Danışmalığı? Dünyada artık hemen her şey dijital hale geldi. Elbette ki bundan reklamalar da kaçamazdı. Bu yüzden dijital pazarlama adıyla yeni ve farklı bir reklamcılık ve pazarlama ağı gelişti. Bu sistem temel olarak internet üzerindeki tüm kullanıcılara ulaşma imkânı sağlıyor. Bunun için markanızın faaliyet alanını ve hedef kitlenizi net olarak belirlemeniz gerekiyor. Çünkü bu sayede reklamların başarı oranı daha da artıyor. Adwords Reklamlarının Klasik Reklamlardan Farkı Nedir? Klasik reklam mantığında sadece reklamlarınızın gösterilmesi için para ödersiniz. Diyelim ki bir gazetede reklam vereceksiniz. Muhtemelen bu reklamı görecek olanlar gazeteyi alanlar ya da okuyanlar olacaktır. Birkaç farklı gazete reklam verdiğinizi düşünün. Bunlardan hangisi sizin için daha çok müşteri çekmiştir? Bunu klasik yöntemlerle bilmeniz mümkün değil. Oysa dijital pazarlama yöntemiyle reklamlarınızın kaç kişiye gösterildiği ve bunlardan kaç tanesinin reklamlarına tıkladığı, kaç tanesinin müşteriniz olduğu gibi tüm detayları öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise bütçenizi buna göre ayarlayabilirsiniz. İşte tüm bunları ve daha fazlasını sağlayacak olan iyi bir Adwords Danışmalığı veren ajans ile çalışmalısınız. Adwords Danışmanlığı Neden Önemli? Dijital dünyada reklamlar yayınlamak tek başına yeterli olmaz. Daha çok verdiğiniz reklamların optimize edilmesi gerekir. Mesela sattığınız ürünler hangi yaş gurubuna hitap ediyor? Nerelerde hizmet veriyorsunuz? Bu ve daha bunun gibi birçok konuda iyi optimize edilmiş reklamlar sayesinde hem daha az reklam maliyeti olur hem de daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. İşte bunu sağlayacak olan da Adwords Danışmalığı hizmetidir. Üstelik sürekli değişen dijital teknolojiyi siz takip etmek zorunda kalmadan bu dünyanın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Dijital Tik olarak size bu kazançlı ve alternatif dünyanın kapılarını açıyoruz. Markanızın reklamlarını daha doğru kitlelere daha başarılı şekilde ulaştırıyoruz.

Adwords Reklam
Google'ın rozetli partneri olarak hizmet veriyoruz. Ve tüm uzmanlarımız google tarafından verilen adwords sertifikalarına sahiplerdir.
  • Sertifika Sahibi ve Alanında Uzmandır.
  • Raporlamalarınız Eksiksiz Yapar.
  • Yatırım Getirinizi Ölçebilir.
  • Bütçenizin Verimsiz Kullanılmasını Engeller.
  • AdWords Hesabınızın Optimizasyonunu Yapar.
  • Sektörünüz ve Müşterinize Ait Analizler Sunar.
  • En son ve Verimli Reklam Biçimlerine Vakıf Olur.
  • Yatırımınızın Karşılığını Almanız İçin Danışmanlık Yapar.
  • Marka Bilirniliğinizi Arttırarak Prestij Kazanmanızı Sağlar.
Bazen bütün gerekli argümanlara sahip olsak da “En Doğru Sonuç” için profesyonel destek almamız gerekir. Firmanızın hedeflerine ulaşabileceği bu doğru kanalı profesneller ile yönetin. Çünkü profesyonel bir dokunuş işinizi büyütür, markanıza değer katar.
Tanıtım filminizi DVD, Blu-ray, web, mobile, vb. formatlarda sizlere teslim ettiğimiz için dilediğiniz internet ortamında filminizi yayınlayabilirsiniz. Video telif hakkı gerektiren mecralarda yayınlanacak ise kullanılacak müziklerin telif probleminin olmamasına dikkat edilmelidirç.